Pozvánka na konferenci „Balancování mladých vědců: kariéra i rodina\"

Pozvánka na konferenci „Balancování mladých vědců: kariéra i rodina"

Srdečně Vás zveme na konferenci „Balancování mladých vědců: kariéra i rodina", která se uskuteční 27. listopadu 2014 v Brně. Konference je určena všem pracovníkům ve vědě a výzkumu, zejména pak samotným mladým vědcům a vědkyním. Budete mít možnost vyslechnout si 3 přednášky, 2 paralelní diskuse a zahraniční keynote přednášející, paní Edeltraud Hanappi-Egger, která působí jako profesorka na Vienna University of Economics and Business. Na závěr se můžete zúčastnit moderované diskuse v rámci kulatého stolu.

 

Jaké klíčové momenty ovlivňující počátek vědecké kariéry? Co ukazují výzkumy týkající se situace mladých vědců a vědkyň? Jaké mohou být kroky ke změně postavení mladých vědců a vědkyň? Jaké jsou doposud zkušenosti z realizace projektů a implementace politik na podporu mladých vědců? Přijďte diskutovat o možnostech mladých vědců, kteří stojí na začátku své vědecké kariéry, ale i rodinného života, s ostatními vědci!

 

Bližší program konference společně s registračním formulářem naleznete ZDE (kapacita konference je omezená). Během akce bude zdarma zajištěno hlídání dětí specializovanou agenturou. Pozvat můžete i své kolegy ze zahraničí, akce bude tlumočena do angličtiny.

Odeslat odkaz

Odešlete známým odkaz na tuto stránku (http://gendernora.cz/aktualita/141-pozvanka-na-konferenci-8222-balancovani-mladych-vedcu-kariera-i-rodina) e-mailem.

Prosím, vyplňte Váš e-mail, jméno a e-mail na který zaslat odkaz.