3 kliknutí, kterými nás můžete finančně podpořit, aniž byste dali korunu ze svého

3 kliknutí, kterými nás můžete finančně podpořit, aniž byste dali korunu ze svého

Možná to zní nereálně, ale za nos bychom si vás tahat nedovolili. Můžete doopravdy finančně podpořit oblíbené neziskové organizace jenom tím, že začnete na internetu používat jednu věc jinak.

1. kliknutí - Nakupujte klasicky v
e-shopech a konejte dobro

Nakupujete někdy na internetu? A věděli jste, že můžete podpořit vámi vybranou neziskovku jenom tím, že budete postupovat trochu jinak, než obvykle? Stačí začít používat Givt. Na www.givt.cz zadáte, kde zrovna nakupujete a vyberete, kterou neziskovou organizaci chcete podpořit. Potom už klasicky dokončíte nákup. Z každého vašeho nákupu jde předem dané procento přímo na účet zvolené neziskové organizace. Vy však neplatíte ani korunu navíc!

2. kliknutí - Už nikdy nezapomeňte na Givt!

Zní to fantasticky, ale bojíte se, že zapomenete? I na to už existuje řešení. Stáhněte si rozšíření do Chromu, které vám vždy připomene, že můžete oblíbenou neziskovku podpořit. Upozornění se vám ukáže ve všech internetových obchodech, které nakupování přes Givt umožňují. Stahovat můžete zde:
https://chrome.google.com/webstore/detail/givtcz/ggfjoibkmcdpipebclkmekplmdjhmkop

3. kliknutí - Naučte ostatní tuto vychytávku

Posledním kliknutím, které můžete pro svoji oblíbenou neziskovou organizaci udělat (a my ze srdce doufáme, že jí je právě GIC NORA), je sdílení tohoto článku. Spousta lidí by ráda podpořila dobré myšlenky a projekty neziskových organizací, ale neví o tom, že můžou. Pomozte nám naučit své přátele tuto jednoduchou vychytávku. Sdílejte článek na Facebooku.

Děkujeme že na nás myslíte a přispíváte nám. Pomáhá nám to v našem nadšení a víře, že práce, kterou děláme, má smysl.

autorka: Markéta Horáková Lazarová

Odeslat odkaz

Odešlete známým odkaz na tuto stránku (http://gendernora.cz/aktualita/234-3-kliknuti-kterymi-nas-muzete-financne-podporit-aniz-byste-dali-korunu-ze-sveho) e-mailem.

Prosím, vyplňte Váš e-mail, jméno a e-mail na který zaslat odkaz.